Як правильно обрати довжину намиста?

0
187

Елегантне й стримане намисто точно додасть цікавих акцентів до будь-якого повсякденного образу. Але як обрати правильну довжину перед тим, як купити намисто? Адже якщо згодом захочеться додати цікавий кулон або медальйон, то обов’язково потрібно підібрати ланцюжок відповідної довжини й форми.

611f834c97fc1.jpg

Як самостійно визначити правильну довжину намиста?

Визначення ідеальної довжини будь-якого аксесуару на шию розпочинається з вимірювання охоплення шиї. Візьміть лінійний сантиметр, звичайну стрічку чи мотузку, після чого оберніть цей предмет навколо своєї шиї й зафіксуйте в тому положенні, де повинен закінчуватися ідеальний ланцюжок. Тепер прикладіть стрічку чи мотузку до лінійки у розгорнутому вигляді, аби дізнатися охоплення своєї шиї. Якщо доводиться обирати ланцюжок, підвіску з кулоном чи медальйоном, додайте до отриманого показника ще 5 сантиметрів.

При цьому варто зважати, що окремі види аксесуарів на шию мають свої ідеальні розміри, які не варто порушувати:

  • Чокер.

Найкоротший варіант аксесуару, який повинен щільно прилягати до шиї, але не врізатися у шкіру.

  • Намисто.

Намисто — активний і яскравий аксесуар, який досить часто прикрашають додатковими декоративними елементами. Зазвичай такий аксесуар повинен розташовуватися біля основи шиї, аби не привертати занадто багато зайвої уваги.

  • Кольє.

Кольє відрізняється від намиста масивною декоративною частиною, яка за формою виступає трохи попереду.

  • Ланцюжок.

Базовий і лаконічний аксесуар, довжину якого можна обирати в залежності від особистих уподобань і конкретного стилю одягу. Додатково варто враховувати можливість додавання хрестика, кулона, медальйона, іншого декоративного елементу.

Як правильно обрати довжину ланцюжка на шию?

Довжина ланцюжка на шию відіграє важливу роль у доповненні готового образу. Тому виділяють кілька основних варіантів, від яких варто відштовхуватися:

  • 35 см;
  • 45 см;
  • 55 см;
  • 70-90 см;
  • 110-180 см.

Колар — короткий аксесуар, який має близько 35 см. Така довжина чудово підійде для дітей, молодих дівчат. Особливо ефектно колар (як і чокер) виглядає на відкритих плечах з легкими сукнями.

Довжину ланцюжка на шию в 45 сантиметрів вважають найуніверсальнішою, тому її можна сміливо обирати для аксесуарів, які розраховані на подарунок для іншої людини. Таке намисто чудово доповнить різноманітні вирізи й будь-який образ. Така довжина підійде до будь-якої події, типу обличчя й фігури.

Довжина в 55 сантиметрів (Матіне) досягає жіночих ключиць, а тому її, як правило, обирають для елегантних вечірніх образів. Намисто довжиною від 70 до 90 сантиметрів розташовується нижче лінії грудей, але не досягає поясу. Його можна поєднувати з повсякденними закритими образами, до прикладу, з темною водолазкою. Довжина прикрас на шию від 110 сантиметрів вважається більше дизайнерським варіантом, який використовують на подіумах і світових показах.

Отже, обираючи довжину намиста, враховуйте особистий комфорт і свій гардероб, аби створити неймовірну кількість захопливих образів!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я