8.6 C
Kyiv
Вівторок, 27 Лютого, 2024

Міс Україна Всесвіт 2022 продала крила від костюма, а воїн з Кіровоградщини отримає протез

Переможниця конкурсу “Міс Україна Всесвіт 2022” Вікторія Апанасенко продала свої крила від костюма “Воїн світла” на аукціоні за 10 100 американських доларів. Гроші підуть на протези для українських захисників, серед яких боєць з Аджамки на Кіровоградщині Віктор Кобець.

Благодійний аукціон відбувся  у День Соборності України в Українському інституті Америки у партнерстві з постійним представництвом України при ООН і Генеральним консульством України у Нью-Йорку.

Його організувала благодійна організація Kind Deeds, яка співпрацює із мережею лікарів та партнерів України для надання протезів. Їх одержують ті українці, які постраждали в умовах війни з Росією. Вікторія Апанасенко стала амбасадоркою організації, чим поділилася у своєму фейсбуці.

Один із тих захисників, хто отримає протезування за допомогою Kind Deeds – воїн з Аджамки Віктор Кобець. Про це Точці доступу розповіла депутатка сільради Ольга Новак-Негода. За її словами, організація оплачує лікування, але не переліт. Тож на те, щоб відправити бійця в Америку – збирали гроші громадою, розповіла вона.

Головне фото з фейсбук-сторінки Kind Deeds

ПО ТЕМІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

10,086Вентиляторитак