8 C
Kyiv
Понеділок, 26 Лютого, 2024

Новий Opel Insignia складатимуть в Італії

Видання Automotive News Europe, посилаючись на джерела в профспілці, повідомляє, що виробництво майбутньої моделі буде налагоджено на заводі Melfi в Італії. Там же, як очікується, вироблятимуть і майбутню версію кросовера Jeep Compass.

Завод на півдні Італії, що перебуває у віданні Stellantis, також займатиметься виробництвом ще трьох моделей. Планується випуск нового DS 9, який буде технічно близький до вищезгаданого Opel Insignia. Крім того, планується випуск наступника DS 7 і додаткової моделі Lancia. Що стосується нинішнього модельного ряду, то Fiat 500X, Jeep Compass і Jeep Renegade, за даними джерел у профспілці, будуть зняті з виробництва в період з 2024 по 2025 рік.

У тому ж документі йдеться про те, що майбутні Insignia і DS 9 будуть п’ятидверними ліфтбеками, а DS 7 буде повністю електричним. Нещодавно Opel представив концепті Manta-e і Experimental, продемонструвавши своє прагнення до електричного майбутнього. Прийдешні моделі, найімовірніше, будуть побудовані на спеціалізованій для електричних агрегатів платформі, яку Stellantis розробляє протягом декількох років.

Тішить той факт, що автогігант виконує своє зобов’язання щодо відродження бренду Lancia, особливо після того, як її виробництво скоротилося до єдиного ринку – Італії – і лише однієї моделі – Ypsilon. Схоже, що Lancia – наступна марка в черзі на омолодження, після того, як фінансовий поштовх було дано Alfa Romeo, яка раніше зазнавала труднощів. DS, Fiat і Abarth також розвиватимуться.

Збереження всіх цих брендів, безумовно, пов’язане зі значними витратами. Однак Stellantis має намір оптимізувати витрати за рахунок випуску співплатформених автомобілів, що нагадує підхід, який успішно застосовує VW Group протягом багатьох років. За даними ANE, запуск нової серії футуристичних моделей заплановано на 2024 рік і триватиме до 2026 року. З огляду на те, що 2015 року завод у Мельфі випустив 393 000 автомобілів, а 2021 року – лише 163 646 одиниць, він має необхідні виробничі можливості.

Джерело: Automotive News Europe

ПО ТЕМІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

10,086Вентиляторитак