8 C
Kyiv
Понеділок, 26 Лютого, 2024

Ferrari почала продавати суперкари за криптовалюту в США

Ferrari почала приймати оплату в криптовалюті за свої спортивні автомобілі в США і розширить цю схему на Європу на прохання своїх заможних клієнтів, повідомив агентству Reuters директор з маркетингу та комерції компанії.

Переважна більшість автокомпаній компаній тримаються подалі від криптовалют, оскільки волатильність біткоїна та інших токенів робить їх складними для комерції. Несистематичне регулювання та високе енергоспоживання також перешкоджають поширенню криптовалют як платіжного засобу. Раніше біткоїни приймала Tesla, проте саме через екологічні питання відмовилася.

Директор з маркетингу та комерції Ferrari Енріко Галлієра розповів, що вони доклали зусиль, щоб зменшити свій вуглецевий слід шляхом впровадження нового програмного забезпечення та більшого використання відновлюваних джерел енергії: “Наша мета досягти вуглецевої нейтральності до 2030 року по всьому ланцюжку створення вартості”.

Представник Ferrari сказав, що рішення було прийнято у відповідь на запити ринку та дилерів, оскільки багато їхніх клієнтів інвестували в криптовалюту: “Деякі з них — молоді інвестори, які побудували свої статки на криптовалютах. Інші — більш традиційні інвестори, які хочуть диверсифікувати свої портфелі”.

У першій половині цього року Ferrari відвантажила понад 1 800 автомобілів у свій американський регіон, до якого входить США. А за весь 2022 рік італійська компанія продала 13200 авто, найбільшими ринками для неї є Європа та Близький Схід.

 

ПО ТЕМІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

10,086Вентиляторитак