18.1 C
Kyiv
Субота, 14 Вересня, 2024

Вугільний гриль: типи, опис, використання

Вугільні грилі ідеально підходять для людей, які не хочуть витрачати багато грошей на гриль, люблять аромат деревного вугілля та готують для невеликих груп людей.

Це справжня класика!

Вугільні грилі прості у використанні та створюють димний смак, який важко перевершити. Вони нагріваються повільніше, ніж газові чи електричні грилі, але також можуть нагріватися набагато сильніше. За відсутності ручок регулювання температури грилярам доведеться розташовувати вугілля для створення зон непрямого та прямого нагрівання, але смак вартий додаткових зусиль. Ознайомтеся з каталогом грилей та аксесуарів, щоб обрати найкращий для вас варіант.

Плюси і мінуси гриля на вугіллі

Плюси:

  • Дивовижний копчений смак
  • Простий у використанні
  • Відносно портативний

Мінуси:

  • Менш точний контроль температури
  • Нагрівання займає більше часу
  • Чистити складніше

Вугільний гриль: типи, опис, використання:

  • Портативні вугільні грилі – інноваційні та компактні, ці моделі, як правило, мають квадратну або прямокутну форму та розроблені таким чином, щоб їх було легко переміщати до та після для зберігання. Популярні на задніх ґанках у житлових комплексах і в задніх дверях, часто пропонують елементи для полегшення мобільності, такі як складні ніжки та інші елементи. Типові конструкції включають кришку з вентиляційним отвором і ніжки, виготовлені з різних твердих металів, таких як сталь. Деякі моделі пропонують такі ж можливості, як і більші агрегати, з рожнами, лотками для хот-догів та іншими аксесуарами, які можна знайти в традиційних немобільних установках на задньому дворі.
  • Жаровня – позбавлена ​​кришок і вентиляційних систем, жаровня є простою версією гриля, що нагадує металеву каструлю, наповнену деревним вугіллям під дротяною або сітчастою решіткою. Вони бувають різних розмірів і форм, але зазвичай це невеликі круглі або квадратні решітки без кришки.
  • Пелетний гриль – спресовані деревні гранули є паливом для цих моделей грилів, які поміщаються в бункер, який вставляється в топку гриля, зазвичай у нижній частині гриля. Електрозапальник запускає пелети, які згорають до вугілля; весь процес контролюється електричним шнеком і термостатом. Пелетні грилі — це ефективні коптильні пристрої, які створюють ефект диму при низькій температурі від 30 до 70 градусів за Цельсієм. Пелетні грилі, які розглядаються як гриль, так і коптильня, дозволяють підвищити внутрішню температуру до 260 градусів. Швидкість, з якою кожний пелетний гриль спалює паливо, може змінюватися залежно від внутрішньої температури, самих деревних пелет і розміру. Пропонуються різні смаки деревних гранул, включаючи яблуко, клен, дуб і багато інших, для покращення сенсорного досвіду під час споживання їжі.
  • Квадратний вугільний гриль – комбінація моделей мангалів з регульованими вентиляційними отворами та зазвичай чотирма ніжками, дві з яких мають колеса, щоб пристрій можна було нахиляти та переміщувати для зберігання, коли він не використовується. Ці моделі, як правило, позбавлені додаткових функцій і опцій, таких як кошики та полиці для хот-догів, але ці функції іноді пропонуються.
  • Японські Хібачі – Хібачі є копіями традиційних японських кулінарних пристроїв під назвою Шичірін. Ці маленькі грилі, як правило, є портативними моделями, виготовленими з таких металів, як сталь, чавун або алюміній. Вони пропонують дві невеликі грилі для приготування їжі, розміщені на вугільній сковороді з листового металу. Решітки регулюються, що дозволяє користувачеві переміщати їх вгору або вниз, щоб збільшити або зменшити тепло, що досягає їжі. Гібачі портативні, і зазвичай не мають додаткових аксесуарів і навіть кришок.
  • Kettle Grill – класичний дизайн гриля, який можна знайти на подвір’ях барбекю по всій країні. Вони бувають різних розмірів, але основна конструкція залишається незмінною. Вони пропонують круглу конструкцію з куполоподібною кришкою, решіткою для вугілля, решіткою для приготування їжі, круглою нижньою камерою та ніжками. Більшість моделей оснащені вентиляційними системами та колесами для зручності переміщення та зберігання. Кругла форма нижньої камери рівномірно фокусує тепло по всій поверхні гриля, забезпечуючи більш рівномірний розподіл тепла, тоді як куполоподібна верхня частина затримує гаряче повітря та дозволяє йому циркулювати ефективніше та зберігає смак.
  • Візок-гриль – зазвичай прямокутної форми, вугільні грилі-візки призначені для легкого використання та легкої мобільності. Кришки кріпляться до основи за допомогою петель; внутрішня конструкція включає гриль для їжі та решітку для деревного вугілля, обидві з яких можна піднімати або опускати, щоб регулювати рівень нагріву. У більшості моделей внизу є золозбірник для видалення попелу. Самі візки мають колеса та, як правило, полиці для зберігання або бічні лотки.
  • Барель-гриль – цей вугільний гриль зазвичай виготовляють із сталевої бочки об’ємом 55 галонів, яка розміщується вбік і розрізається навпіл. Петлі з’єднують верхню половину з нижньою половиною, яка утримує деревне вугілля або деревне паливо, що дозволяє відкривати та закривати блок для розміщення м’яса. Конструкція зазвичай включає вентиляційні отвори у верхній і нижній частині, а також димохід на кришці; ноги тримають бочку від землі. Ці моделі відмінно пускають дим; численні вентиляційні отвори в конструкції дозволяють кухарю контролювати внутрішню температуру. Як правило, для них використовується деревне вугілля або комбінація деревного вугілля.
  • Керамічна плита – американські військовослужбовці повернули моделі та концепцію керамічних плит після Другої світової війни. Глиняні та керамічні матеріали протистоять волозі та теплу ефективніше, ніж метал; кожен дизайн пропонує ці матеріали в овальній формі з куполоподібною кришкою, яка шарнірно прикріплена до заокругленого дна. Їх можна використовувати для копчення, смаження на грилі або барбекю, але їх цінують за їх здатність повільно готувати або коптити м’ясо на відміну від інших моделей грилів, згаданих вище, за винятком грилів на гранулах і вугіллі.
  • Піч тандир – винайдена для приготування їжі в Індії та Пакистані, піч тандир зазвичай працює на дровах. М’ясо зазвичай нанизують на шампури і кладуть в піч зверху; ефект приготування – це поєднання приготування на грилі та в духовці. Оскільки повітря в печі тандир може швидко перевищувати 260 градусів за Цельсієм, курка та інша їжа готуються швидше порівняно з іншими грилями.

Грилі на деревному вугіллі пропонують класичний димний смак барбекю. Розуміння різних типів вуличних грилів може допомогти вам визначити, який тип вугільного гриля найкраще підходить для вашого способу життя, бюджету та ваших кулінарних потреб. Виберіть правильний вугільний гриль, і ви станете героєм свого наступного приготування.

ПО ТЕМІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

10,086Вентиляторитак