8 C
Kyiv
Понеділок, 26 Лютого, 2024

Малина допомагає схуднути: як це працює

Якщо ви прагнете схуднути, важливо, щоб раціон не лише був низькокалорійним, а й містив поживні речовини. Фрукти, порівняно з іншими продуктами, є багатими на поживні елементи й мають низьку калорійність. Крім того, існують певні ягоди, які допомагають втамувати голод. Ідеться про все відому малину.

Корисна для схуднення: ця ягода допомагає приборкати голод

Споживання достатньої кількості фруктів та овочів може допомогти збільшити інтервал між їжею. Якщо ваша мета — схуднути, додайте у свій раціон малину. Ці солодкі ягоди містять клітковину, антиоксиданти та мають приємний смак.

За даними Міністерства сільського господарства США, одна склянка малини, як свіжої, так і замороженої, містить близько 10 г клітковини. Це приблизно одна третина щоденного споживання клітковини для чоловіків та жінок згідно з дієтичними рекомендаціями.

Крім того, що клітковина сприяє зниженню ваги, вона сповільнює процес травлення і запобігає різким коливанням рівня цукру в крові, забезпечуючи більш стабільний рівень енергії протягом дня.

Також варто зазначити, що бактерії у вашому кишківнику живляться клітковиною. Таким чином, споживання клітковини є необхідною умовою для здорового кишкового мікробіому, який відіграє важливу роль.

Антиоксиданти, які містяться в овочах та фруктах, відіграють важливу роль у захисті клітин організму, нейтралізуючи шкідливі вільні радикали та зменшуючи запалення, яке може спричинити захворювання. Малина є одним із лідерів серед продуктів, що містять антиоксиданти.

Крім того, малина багата на антоціані – специфічні антиоксиданти, які мають важливу роль у підтримці здоров’я. Ця ягода також є відмінним джерелом вітамину С.

ПО ТЕМІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

10,086Вентиляторитак