3.6 C
Kyiv
Вівторок, 27 Лютого, 2024

Чи можна годувати дитину до 3 років ківі?

Зазвичай ківі є безпечним для дітей від 6 місяців, якщо вони не мають алергії на цей фрукт. Однак, як і з будь-яким новим продуктом, варто бути обережними, коли годуєте дитину ківі вперше. Деякі діти можуть мати алергічну реакцію на ківі, особливо якщо вони мають алергії на інші фрукти, такі як ананас або манго.

Про це розповідає Інфолайф.

Якщо дитина не має алергії на ківі, то цей фрукт можна додати до раціону з 6 місяців у формі пюре або нарізаного шматочка. Ківі містить велику кількість вітаміну C, калію, фібрів та інших корисних поживних речовин, тому він може бути корисним для здоров’я дитини. Проте важливо пам’ятати, що ківі може бути досить кислим, тому необхідно дати дитині невелику кількість на початку, щоб переконатися, що вона добре його переносить. Рекомендується також давати ківі окремо від інших фруктів та продуктів, оскільки цей фрукт може зменшити поглинання заліза з інших продуктів.

Якщо у дитини виникають будь-які побічні ефекти після вживання ківі, такі як висипка, свербіж або проблеми зі шлунком, то слід звернутися до лікаря.

Нагадаємо, Інфолайф дав рекомендацію що приготувати дитині 1 рік 6 місяців на вечерю.

ПО ТЕМІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

10,086Вентиляторитак