8 C
Kyiv
Понеділок, 26 Лютого, 2024

Людина і кішка: вчені назвали сім причин завести пухнастого друга

Фахівці назвали сім науково доведених переваг для здоров’я власників кішок. За запевненнями вчених, співжиття з пухнастим другом може бути не тільки приємним, але і в окремих випадках – вкрай корисним.

  1. Кішки здатні знизити ризик серцевих захворювань приблизно на 30%. Дослідження показали, що власники кішок і котів менше схильні до стресу, що, в свою чергу, впливає на ризик серцево-судинних захворювань.
  2. Муркотіння котячих-один найбільш заспокійливих звуків, який справедливо протягом довгого часу вважався цілющим. За даними вчених, муркотіння сприяє загоєнню суглобів після травми.
  3. Дослідження підтвердили, що люди сплять краще з кішкою, ніж з іншою людиною. 41% учасників експерименту, який був проведений у Великобританії, заявили, що вони спали краще через свого вихованця, пише портал Goodnet.org.
  4. Жінок більше приваблюють чоловіки з домашніми тваринами. Фахівці встановили, що переважна більшість (до 90%) самотніх жінок сприймають чоловіків з кішками як милих і дбайливих, що, на їхню думку, дає їм перевагу перед чоловіками без вихованців.
  5. Кішки здатні знизити стрес і тривожність. Наявність домашньої тварини знижує у господаря рівень стресу і занепокоєння. Короткого сеансу ласки буде досить, щоб ощасливити і вихованця, і його господаря.
  6. Кішки зменшують ризик придбання алергічних реакцій у дітей. Ще в 2002 році Національний інститут здоров’я Великобританії опублікував результати дослідження, що підтверджують, що діти молодше року, що контактували з кішкою, менше хворіють усіма видами алергії.
  7. Простий перегляд відео з котом приносить користь. Фахівці встановили, що навіть віддалене спілкування з кішками підвищує позитивні емоції глядачів.

Читайте також: з’явилися докази, що ссавці можуть дихати через анус. Можливо, колись це відкриття рятуватиме життя людям

ПО ТЕМІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

10,086Вентиляторитак