36.5 C
Kyiv
Вівторок, 16 Липня, 2024

Кішка топче Вас лапами, або слідує за вами по п’ятах – це не просто так…

Кішки завжди жили поруч з людиною і завжди приносили користь. У наші дні, завдяки інтернету, кішки користуються неймовірною популярністю. Багато хто вважає, що кішка – примхлива тварина, і не вміє показувати свою любов до людини. Дехто вважає їх байдужими. Але ті, у кого вдома є кішка, добре знають, що ці тварини, так само, як і собаки, здатні продемонструвати свою любов. Хоча прояв їх любові виражається складнішими формами, і тому не відразу помітний

1. Коли кішка топче вас лапами – це більше, ніж просто масаж. Цей жест є спогадом про перші дні життя. Таким ніжним рухом кошеня масажує груди матері, щоб звільнити дорогоцінне молоко. Іноді ці рухи можуть бути настільки енергійними, заподіюють незручність, але ви повинні відчувати себе задоволеними.

Читайте також: Людина і кішка: вчені назвали сім причин завести пухнастого друга

2. Подарунок – це завжди подарунок, як би дивно він не виглядав. Ті, у кого є кішка, знають, що іноді незвичайні подарунки можна виявити на килимі, на подушці – в загальному, де завгодно. Іноді це може бути жахливим. Наприклад, якщо вам на подушку принесуть ящірку або невелику птицю. Але подарунок завжди подарунок, пам’ятайте про це!

3. Якщо кішка притискається своєю головою до вашої – вона підкреслює, що ви належите їй. Якщо подивитися на левів в їхньому природному середовищі, можна помітити, що члени прайду часто потирають лоб і щоку один одного. Вся справа в тому, що залози кішок розкидані фактично по всьому тілу, і розтирання – спосіб «маркувати» родичів своїм запахом, що зміцнює зв’язок в прайді.

Читайте також: З’явилися докази, що ссавці можуть дихати через анус. Можливо, колись це відкриття рятуватиме життя людям 

4. Якщо ваша кішка дивиться на вас, а іноді і звужує очі – вважайте, що вона вас поцілувала. Котячий погляд прирівнюється до поцілунку. Якщо кішка дивиться на вас і примружується, значить вона висловлює свою любов і спокій.

5. Якщо кішка виставляє живіт – це не просто гра. Так тварина висловлює свою. Кішка – тварина дуже обережна і підозріла. Лягти і показати своє найбільш вразливе місце (наприклад, живіт) – це не тільки запрошення до гри. Виставляючи найбільш чутливі частини свого тіла кішка показує, що вона вам довіряє.

6. Руху хвоста можуть сказати багато про що. Хвіст є основним елементів в спілкуванні котячих. Якщо він згорнутий – тварина спокійна і невимушена.

7. Кішка кусає вас, тому, що любить. Так вона висловлює свою любов і довіру. Шкіра кішок дуже міцна. Тому коли під час гри вони кусають одне одного, то не завдають ніяких травм. Якщо ваша кішка вас кусає – це значить, що вона відноситься до вас як до рівного і хоче пограти.

Читайте також: Чому кіт лягає спати на вас: цікаве пояснення

8. Якщо кішка треться об ноги, вона маркує свою територію. В даному випадку – вас кішка треться об ваші ноги, коли ви приходите додому. Тварина порівнює ваше тіло з запахом, і каже «Це моя людина!»

9. Муркотіння і прикриті очі висловлюють благополуччя і подяку. Муркотіння – найвідоміший спосіб висловити вдячність. Це такий же знак уваги, як і топтання. Муркотіння – це перший звук, який виробляє кошеня. Не будучи в змозі пити молоко і нявкати одночасно, малюк як би говорить матері «я їм, все добре».

10. Якщо кішка слідує за вами по п’ятах – вона висловлює свою любов. Деякі кішки ведуть себе, як собаки. Вони всюди слідують за своїм господарем. Але якщо ваша кішка не робить цього, не думайте, що вона вас не любить. Ймовірно, у неї дуже незалежний характер.

Читайте також: 50 цікавих фактів про котів

ПО ТЕМІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

10,086Вентиляторитак