3.6 C
Kyiv
Вівторок, 27 Лютого, 2024

Лозовий шукає в Одесі де гарно підстригти голову і бороду

Художник, заступник лідера Радикальної партії Ляшка Андрій Лозовий часто пише блоги та своєрідні есеї на власній сторінці у ФБ. ІНФОЛАЙФ періодично публікує її на своєму сайті.

От і цього разу пропонуємо вашій увазі досить своєрідний допис Лозового: в ньому він шукає перукарню в місті Одеса, а також розповідає про свої відвідини відомого барбершопу «Преображенський».

(Правопис автора – збережено)

“заріс до состоянія легкої елегантної бомжуватості. в принципі, сам він заріс. але менше з тим. жарко. і дуже хочеться в театр. тому підскажіть, де в Одесі гарно підстригти голову і бороду. тільки не кажіть про «Преображенський» в Преображенському пассажі. за вашою рекомендацією був там минулого літа. не подобаються два моменти. перший – треба платить. там, де треба платить – мені не подобається ніде. але шо з тим зробиш. жизнь – боль. другий недолік – цей заклад закрили. гуляв там днями – нічого вже нема, Чапаєв і пустота. в пошуках утрачєного врємєні і нового арендатора. а взагалі той «Преображенський» був крутий. роботу зробили добре. а барбер знав всі свіжі сплєтні. і поводив себе так, що я забув. забув, що ми знайомі не п’ятнадцять років, а хвилин двадцять. попросив кави. принесли віскі. тебе лучше такое, каже. и лёд обязательно. не парься, я тоже пришёл домой утром. потім пішли з ним на перекур. він теж тоді ходив на Jan Blomqvist. однак пішов на роботу. йому було погано. але йому не може бути погано. йому треба, щоб було добре. бо інакше буде погано клієнту. а настрій – то таке. його теж завжди можна підстригти. або принаймні причесати. так куди піти, щоб було добре? так добре, що і заплатити стає в радість. і щоб запропонували віскі. я не буду. але треба, щоб запропонували. мне не хватало соли и перца. но более не хватало, чтобы мне это предложили. хто знає – quo vadis? камо грядеши? я теж туди піду. куди?

єслі шо, в Києві стрижусь в Bulldog Barbershop. якщо комусь треба – намучу знижку”

ПО ТЕМІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

10,086Вентиляторитак