В Індії влаштували церемонію поховання 130-річного крокодила

Мешканці індійського села Бавамохатра у центральному штаті Чхаттісґарх з почестями поховали 130-річного крокодила на прізвисько Гангарам.

Крокодил уособлював божество для місцевих мешканців, які стверджують, що він ніколи не нападав на людей, – передає Громадське.

Крокодила завдовжки понад 3 метри поховали біля ставка, у якому він жив, з відповідними обрядами. На церемонію поховання зібрались близько 500 мешканців села, тварину доставили до могили на тракторі, який прикрасили квітами та гірляндами.

За даними місцевого природоохоронного департаменту, крокодилу було 130 років.

Співробітник департаменту повідомив, що розтин, який провели в присутності селян, встановив, що крокодил помер від природних причин.

За словами місцевих мешканців, Гангарам був доброзичливим і ніколи не нападав на людей.

«Навіть діти у селі могли плавати навколо нього, і Гангарам ніколи нікому не шкодив і не нападав. Гангарам – це не крокодил, а вища і божественна істота для нас, йому поклонялися усім селом», – розповів місцевий мешканець Басаван.

За його словами, крокодил їв рис і дал (вегетаріанський суп із бобів -прим. ред.), які йому давали мешканці села і діти.

«Гангарам був дуже розумним. Якщо він бачив, як хтось плавав поруч з ним, він відпливав на іншу сторону ставка», – розповів мешканець сусіднього села Вір Сінг Дас.

У природоохоронному департаменті розповіли, що оскільки селяни були «сентиментально прив’язані до крокодила», його тіло вирішили передати їм.

«Вони хочуть побудувати статую біля ставка, щоб пам’ятати Гангарама», – зазначив природоохоронець.

Раніше в Індонезії натовп людей вбив майже три сотні крокодилів.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...