Український фестиваль Back to Youth оголосив повний лайн-ап

Цієї весни у Калуші вже вчетверте пройде фестиваль Back to Youth. Наразі організатори представили фінальний лайн-ап та афішу події.

Про це пише “Неформат”.

Анонсовані учасники:

 • Bedroom Talks (S) проект екс-учасника рівенської формації Cold Comfort. Холодна музика для гарячих сердець. Машинні ритми, які не дадуть вам стояти осторонь.
 • Глава 94 (H). Наступні учасники, не вперше в Калуші, але вперше на Back To Youth 2019. Соковиті порції панчів і рим з культурної столиці. Львівське репло трощитиме ваші кабіни на hardwave stage.
 • Waytaker (H). 666-та спроба Калуша привезти цю команду. Цьогоріч, сподіваються організатори, це вийде.
 • Al.ko_KC (H). В “Золоту Добу” українського пост-року і калуських тусовок ці хлопці були частими гостями міста. Їх не існує близько п’яти років, але організаторам вдалось повернути їх на сцену, а разом з їх музикою повернути атмосферу тих прекрасних часів.
 • Raw Grip (H). Команда, яка достатньо нашуміла на різних майданчиках України всього за два роки свого існування.
  Без друзів з тернопільського десанту, не відбувався жоден Back To Youth тому і цього разу винятку не буде.
 • Signals Feed The Void (S). Після майже дворічної паузи чи не єдиний україномовний пост-панк колектив відіграє з концертом у Калуші. Хлопці недавно випустили дуже експериментальний та еклектичний альбом, що до пост-панку відношення не має, але зіграють спеціальну програму зі старих та ще неоприлюднених треків.
 • Зэ Джозерс (S). Найсміливіші діти провінції та найромантичніші машинні біти.
 • Больше Леса (S). Зачаровані романтики окутають слухачів своєю лісовою магією. До слова, музиканти будуть у Калуші вперше і стануть першою командою у своєму жанрі, яка прозвучить на фестивалі.
 • Motoblok (S). Вперше Back To Youth 2019 відвідає відома українському творчому бомонду особа з міста Тернополя. Пан Ярослав Качмарський принесе тернопільські нойзові звучання у провінційний калуський концептуалізм.
 • Flame (H). Хардкор у кращих традиціях 90-х від одеських хлопців, які вміють, люблять і можуть.
 • Dan Stark (H). Панк-гурт з гостросоціальною лірикою про реальні життя і трагедії маленької людини у сучасному суспільстві. Колаборація музикантів з Чернігова та Львова.
 • The Nietzsche (H). Українська супергрупа, до складу якої входять музиканти з таких колективів, як Septa, Facepalm, Pictures Inside Me, Cheshires.
 • Clasps (S). Електронний проект з міста Тернопіль. Видавався на ірландському Variant Electronic, вітчизняних Pincet та Система. Комбінує різні форми танцювальної музики
 • KYXTO (кіото) (S). Сольний проект музиканта з Тернополя, у своїй музиці він змішує різні стилі та напрямки. Зазвичай, це реп змішаний з панком, Lo-fi саунд на основі СLoud і Trapmetal. У його піснях багато відсилок до поп-культури, проблем соціуму, боротьба з внутрішніми демонами.
 • Dreadnought in the Pond (H). Ще одні представники тернопільського десанту. Наразі хлопці ведуть роботу над своїм першим повноформатником, ну а поки будуть розповсюджувати психоделічні нойзові вайби.
 • Ghost Cities (S). Дрон, нойз, ембіент, фрі імпрув, неокласика і повна відсутність рамок характеризують музику сольного проекту Миколи Лебедя, учасника ноу-джаз тріо H.Soror.
 • Dee the Conscious One (H). Учасник Mad Cypha, гуру української реп сцени, кращий син свого міста роздасть на його весняних руїнах.
 • Wheelz Of Steel (H). Новий закарпатській хардкор-гурт у дусі Life of Agony від учасників Waytaker.

Фестиваль триватиме 2 дні, а саме 12 та 13 квітня та проходитиме у кількох нових концептуальних локаціях. При цьому музична частина Back To Youth 2019 відбуватиметься у двох місцях, які будуть відрізнятись, як звуковим контентом, так і атмосферою самого місця проведення. Мова йде про Sadwave Stage (S) та Hardwave Stage (H).  Літера вказана біля виконавця вказує на один із майданчиків.

Для відвідувачів працюватиме команда кураторів і кілька фестивальних просторів. Окрім музичної програми додадуться спортивні, творчі та соціально активні атракції.

Оплатити квитки можна на картку Приватбанку (4149 4996 4478 4587 Андросова Наталія Ігорівна), як і минулого року, і так само, скинути в ПП Jean R Marina скрін з оплатою. Їх вартість до 1 квітня складає 200 гривень.

Відбудеться фестиваль на території старого калійного комбінату.

Подія у соцмережах:

https://www.facebook.com/events/285222768807118

Напомним, что стало известно, кто выступит на UPark вместо The Prodigy.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...