Новий рік 2019: головні ялинки усіх обласних центрів України

Новорічна ялинка Києва цьогоріч визнана найгарнішою в Європі по рейтингу European Best Destinations 2018. Ялинка дійсно красива, але інші українські міста теж не пасуть задніх. Нумо вирушимо у віртуальну подорож обласними центрами України та подивимось на новорічні ялинки.

Вінниця

Головна ялинка Вінниці знаходиться у центральному міському парку. Новорічна красуня сягає в висоту 24 метри і цього року має кардинально інші прикраси, ніж минулого.

Дніпро

У 2018 році головна ялинка Дніпра має висоту 26 метрів. Вона знаходиться на площі ім. Героїв Майдану. Також до послуг дніпрян і гостей міста працює ковзанка та новорічне містечко.

Житомир

Епіцентр новорічного настрою у Житомирі знаходиться на майдані ім. С.П. Корольова. Цьогоріч мешканців міста буде тішити жива ялинка та різдвяне містечко поряд.

Запоріжжя

У цьому місці встановлено одразу три новорічні ялинки. Обласна знаходиться на площі Фестивальній. На Маяковського палає вогнями міська ялинка. Вона встановлена прямо у фонтані. І ще одна стоїть на бульварі Шевченка. Причому на Маяковського та Бульварі Шевченка ялинки штучні. А на фестивальній площі – справжня, висотою 20 метрів.

Івано-Франківськ

Головна ялинка міста стоїть на площі Міцкевича. Прикрашена новорічними вогниками місцева стометрівка та різдвяне містечко. Як і в попередні роки, Франківська ялинка без іграшок, а сяє яскравою гірляндою.

Київ

Столична ялинка вже традиційно стоїть на Софійській площі. Вона має 30 метрів в висоту і прикрашена 3,5 тисячами ліхтариків холодних відтінків у вигляді кристаликів. Саме ця новорічна красуня визнана найгарнішою в Європі.

Кропивницький

Зелена новорічна ялинка у Кропивницькому знаходиться на площі Героїв Майдану. Вона в прямому сенсі зелена, саме такого кольору гірлянда прикрашає дерево.

Луцьк

На Театральному майдані стоїть святково прикрашена головна ялинка Луцька. Дерево оздоблена в традиційній золотій кольоровій гаммі. Поряд знаходиться затишне різдвяне містечко.

Львів

Львівська новорічна красуня справжня, жива. Вона сягає в висоту 20 метрів. Ялинка прикрашена в теплих жовтих тонах. До речі, її місту подорували. Стоїть дерево на площі Ринок. Поруч залили ковзанку.


Миколаїв

Ялинка розташована на Соборній площі. Вона яскраво сяє вогнями, прикрашена різнокольоровою гірляндою. Поряд стоять цікаві святкові інсталяції, та є різдвяне містечко.

Одеса

Головна ялинка Одеси стоїть на Думській площі. Поряд – казкове містечко. Ялинка складається з каркаса та штучної хвої. Одеська новорічна красуня виглядає дуже яскраво. Оскільки по спіралі навколо неї закручена завірюха із 10-ти тисяч ліхтариків. А по ній котяться великі подарунки та прикраси.

Полтава

За новорічним настроєм у Полтаві потрібно йти на Театральну площу. Саме там стоїть яскрава святкова ялинка. Спеціально для неї на площі вирили яму. Дерево має висоту 20 метрів, і від його верхівки розходиться блискучий купол з гірляндами діаметром 40 метрів.

Рівне

У Рівному стоїть красуня, привезена прямо з зимового лісу. Вона знаходиться на Майдані Незалежності. Прикрашена традиційно іграшками, гірляндами та цифрами «2019».

Суми

На площі Незалежності стоїть штучна новорічна ялинка Сум. Вона має висоту 15 метрів. Порівняно з минулим роком, оздоблена більшою кількістю прикрас та гірлянд.

Тернопіль

Тернопільська новорічна красуня встановлена на Театральній площі. Вона штучна, має висоту 18,5 метрів. Прикрашена 3D-ілюмінацією. Цьогоріч на відкриття ялинки прибув президент України Петро Порошенко.

Ужгород

Головна закарпатська ялинка стоїть в Ужгороді на Театральній площі. Вона справжня, прикрашена в традиційному стилі.

Харків

Ялинка знаходиться на площі Свободи. Вона є найвищою в Україні, її висота сягає 40,5 метрів. Вона штучна. Прикрашена кристалами льоду, поруч ковзанка та різдвяне містечко.

Херсон

Цьогоріч новорічна красуня Херсона розташована на площі Свободи біля кінотеатру «Україна». Вона прикрашена зеленою ілюмінацією. Поруч – різдвяний ярмарок та резиденція святого Миколая.

Хмельницький

Це місто рекордсмен. Там головну ялинку запалили 1 грудня. Зимова красуня та різдвяний ярмарок стоять на майдані біля кінотеатру імені Шевченка. Ялинка має 70 різноманітних сюжетів, велика кількість фотозон, фігур, гірлянд. Уся пішохідна вулиця Проскурівська прикрашена святковою ілюмінацією.

Черкаси

Новорічна ялинка Черкас стоїть на Соборній площі. Під час свята відкриття – відбувся вперше парад ілюмінованої агротехніки.

Чернігів

На Красній площі стоїть найсвятковіша ялинка міста. Вона має висоту 18 метрів. Поряд відкрита міська ковзанка. Також там працює казкове містечко.

Чернівці

Новорічна ялинка стоїть на Соборній площі. Її привезли з урочища Лаура Сторожинецького лісництва. Вона оздоблена новими прикрасами, 3D- гірляндами. Також там відкрито різдвяне містечко, казкове містечко та сноутюбінг.

Автор: Марина Пєтушкова 

для ІНФОЛАЙФ

Інші статті автора

 

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...